Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Montaż prototypu Iła-96-400M

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 18 września 2019

W zakładach WASO w Woroneżu, wchodzących w skład OAK, rozpoczęto montaż końcowy pierwszego prototypu nowego rosyjskiego samolotu szerokokadłubowego Ił-96-400M. Zakończenie budowy samolotu planowane jest na koniec 2020.

Struktura kadłuba pierwszego prototypu samolotu szerokokadłubowego Ił-96-400M / Zdjęcie: OAK

Następnie samolot zostanie przekazany do działu prób naziemnych. Pierwszy lot prototypu zaplanowano w 2021. Jak podaje producent, Ił -96-400M składa się wyłącznie z rosyjskich komponentów. Napęd samolotu mają stawnowić krajowe silniki PS-90A1 (Rosyjski certyfikat dla PD-14, 2018-10-19, Przyspieszenie Iła-96-400M, 2017-04-12).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.