Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Dreamliner w barwach MC

Lotnictwo cywilne, 23 października 2019

Etihad Airways, narodowy przewoźnik Zjednoczonych Emiratów Arabskich, zaprezentował swojego najnowszego Boeinga 787-9 Dreamliner (zn. rej. A6-BND), w specjalnym malowaniu, podkreślającym partnerstwo z angielskim klubem piłkarskim Manchester City.

Dreamliner Etihad w malowaniu podkreślającym partnerstwo linii z angielskim klubem piłkarskim Manchester City / Zdjęcie: Etihad

Samolot został dostarczony do Abu Zabi 18 października br. Wczoraj, 22 października, wykonał inauguracyjny lotem do Manchesteru. Po przylocie jego pasażerowie spotkali się z Omarem Berradą, dyrektorem operacyjnym Manchesteru City i byłym piłkarzem klubu Joleonem Lescottem.

Manchester to bardzo ważny punkt w siatce połączeń Etihad, zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i prywatnie. Z dumą prezentujemy nowego Dreamlinera w barwach Manchesteru City podczas pierwszego komercyjnego lotu do tego miasta – powiedział Robin Kamark, dyrektor ds. handlowych Etihad Aviation Group.

Partnerstwo Manchesteru City z Etihad Airways wciąż rośnie w siłę i jest kolejnym przykładem tego, jak Etihad świętuje osiągnięcia klubu z fanami na całym świecie – dodał Omar Berrada, dyrektor operacyjny Manchesteru City.

W najbliższych miesiącach Boeinga 787-9 w malowaniu Manchesteru City będzie można zobaczyć także na lotniskach w Jordanii, Hiszpanii, Indonezji i Chinach. Linie i klub ogłosiły wspólny konkurs w mediach społecznościowych, aby zachęcić fanów do publikowania swoich zdjęć tego samolotu. Nagrodą są loty do Abu Zabi lub bilety na mecz Manchesteru City (Problemy Etihad , 2019-03-08).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.