Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Emirates lądują w Meksyku

Lotnictwo cywilne, 10 grudnia 2019

Linie Emirates zainaugurowały połączenia do stolicy Meksyku. Niedawno zmodernizowany Boeing 777-200LR, oferujący 38 miejsc w klasie biznes i 264 miejsca w klasie ekonomicznej wystartował wczoraj, 9 grudnia, o 3.30 czasu lokalnego. Przystankiem na trasie była Barcelona, skąd samolot poleciał w dalszą drogę do Meksyku (Umowa Emirates i Interjet, 2019-12-06).

Boeing 777-200LR Emirates podchodzi do lądowania w Meksyku / Zdjęcie: Emirates 

Na jego pokładzie nie zabrakło ważnych osobistości i przedstawicieli mediów. O znaczeniu nowego połączenia do Ameryki świadczył skład delegacji, w której znaleźli się Salem Obaidalla, Starszy Wiceprezes ds. Operacji Handlowych w Ameryce Północnej i Południowej, Jego Ekscelencja Ahmed Hatem Barghash Al Menhali, ambasador ZEA w Meksyku, Jej Ekscelencja Francisca Elizabeth Méndez Escobar, ambasador Meksyku w ZEA, Fahad Siddiq Abdulla AlGergawi, prezes Dubai FDI, Jamal Al Sharif, dyrektor Urzędu do Spraw Rozwoju Dubaju, ppłk Ibrahim Hamad Ibrahim Abdalla Al Maazmi, kierownik Wydziału Kontroli Paszportowych w Federalnym Urzędzie do Spraw Tożsamości i Obywatelskich, Khalid Abdulla Ahmad Mohd Raeialboom, wiceprezes Dubai FDI oraz Jannie Davel, Wiceprezes ds. Cargo Commercial w Ameryce Północnej i Południowej, a także inne osobistości i dziennikarze ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Indii i Singapuru.

Na pierwszym etapie podróży do stolicy Meksyku za sterami samolotu zasiedli kapitan Abdelrazaq Alfahim (Emiratczyk), kapitan Gabriel Noltenius Hahnel (Meksykanin) i pierwszy oficer Essa Alhammadi (Emiratczyk,).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.