Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rekordowa oferta Ryanaira

Lotnictwo cywilne, 20 grudnia 2019

Ryanair wczoraj, 19 grudnia, ogłosił rekordowy rozkład lotów z Warszawy-Modlina na lato 2020. W siatce połączeń znajduje się aż 51 tras, w tym 3 nowe do: Charkowa (2 x w tygodniu), Pafos (1 x w tygodniu) i Tel Awiwu (4 x w tygodniu). 

/ Zdjęcie: Port lotniczy Warszawa-Modlin

Irlandzkie towarzystwo zapowiedziało też zwiększenie liczby lotów do Dublina, Edynburga, Kijowa, Kolonii i Lwowa. Oprócz tego w Modlinie pojawi się kolejny samolot z harfą na ogonie – od lata 2020 będzie stacjonować tam 7 Boeingów 737-800. Szefowie Ryanaira zakładają obsłużenie 3,2 mln pasażerów rocznie (7% wzrostu, Więcej lotów z Modlina do Dublina, 2019-11-27).

Leszk Chorzewski, prezes zarządu lotniska Warszawa-Modlin powiedział: Przyszłoroczny sezon letni  na Lotnisku Warszawa-Modlin będzie niezwykle interesujący dla naszych pasażerów. W ramach harmonijnego rozwoju naszej siatki połączeń zwiększamy liczbę kierunków do rekordowej liczby 51 destynacji. Dodatkowo znacznie wzrośnie częstotliwość lotów na kierunkach najbardziej popularnych, takich jak Dublin, Edynburg i na Ukrainę. Lotnisko Warszawa-Modlin od lat pozostaje portem pierwszego wyboru dla mieszkańców Mazowsza i północno-wschodniej Polski, a także szerokiego spektrum turystów z całej Europy.

Wczoraj Ryanair poinformował także o uruchomieniu nowej trasy z Gdańska do Burgas w Bułgarii. Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu od czerwca 2020.

Tomasz Kloskowski, prezes portu lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy tak skomentował tę wieść: Ryanair na Święta podarował nam wspaniały prezent, wprowadzając kolejne promienie słońca do naszej letniej siatki połączeń. Jestem przekonany, że oferta lotów do Burgas spotka się z dużym zainteresowaniem wśród naszych pasażerów (5 mln pasażerów w Gdańsku, 2019-12-19).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.