Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Rekordowa oferta Ryanaira

Lotnictwo cywilne, 20 grudnia 2019

Ryanair wczoraj, 19 grudnia, ogłosił rekordowy rozkład lotów z Warszawy-Modlina na lato 2020. W siatce połączeń znajduje się aż 51 tras, w tym 3 nowe do: Charkowa (2 x w tygodniu), Pafos (1 x w tygodniu) i Tel Awiwu (4 x w tygodniu). 

/ Zdjęcie: Port lotniczy Warszawa-Modlin

Irlandzkie towarzystwo zapowiedziało też zwiększenie liczby lotów do Dublina, Edynburga, Kijowa, Kolonii i Lwowa. Oprócz tego w Modlinie pojawi się kolejny samolot z harfą na ogonie – od lata 2020 będzie stacjonować tam 7 Boeingów 737-800. Szefowie Ryanaira zakładają obsłużenie 3,2 mln pasażerów rocznie (7% wzrostu, Więcej lotów z Modlina do Dublina, 2019-11-27).

Leszk Chorzewski, prezes zarządu lotniska Warszawa-Modlin powiedział: Przyszłoroczny sezon letni  na Lotnisku Warszawa-Modlin będzie niezwykle interesujący dla naszych pasażerów. W ramach harmonijnego rozwoju naszej siatki połączeń zwiększamy liczbę kierunków do rekordowej liczby 51 destynacji. Dodatkowo znacznie wzrośnie częstotliwość lotów na kierunkach najbardziej popularnych, takich jak Dublin, Edynburg i na Ukrainę. Lotnisko Warszawa-Modlin od lat pozostaje portem pierwszego wyboru dla mieszkańców Mazowsza i północno-wschodniej Polski, a także szerokiego spektrum turystów z całej Europy.

Wczoraj Ryanair poinformował także o uruchomieniu nowej trasy z Gdańska do Burgas w Bułgarii. Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu od czerwca 2020.

Tomasz Kloskowski, prezes portu lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy tak skomentował tę wieść: Ryanair na Święta podarował nam wspaniały prezent, wprowadzając kolejne promienie słońca do naszej letniej siatki połączeń. Jestem przekonany, że oferta lotów do Burgas spotka się z dużym zainteresowaniem wśród naszych pasażerów (5 mln pasażerów w Gdańsku, 2019-12-19).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.