Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Green Africa zamawia A220

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 14 lutego 2020

Nigeryjskie towarzystwo Green Afirica Airways podpisało z Airbusem porozumienie w sprawie zakupu 50 samolotów wąskokadłubowych A220-300. To największe zamówienie na samoloty tego modelu złożone przez kraj afrykański.

A220-300 w barwach Green Afirica Airways / Ilustracja: Airbus

Babawande Afolabi, założyciel i prezes Green Africa Airways, powiedział: Wraz z Airbusem jesteśmy niezwykle dumni, że możemy ogłosić największe zamówienie na samoloty A220 pochodzące z kontynentu afrykańskiego. Historia linii Green Africa to historia przedsiębiorczej odwagi, umiejętności strategicznego przewidywania perspektyw i śmiałego zobowiązania się do wykorzystywania potęgi lotnictwa, jako sposobu podróżowania, w celu tworzenia lepszej przyszłości.

Wiceprezes Airbusa ds sprzedaży, Christian Scherer, dodał: Naprawdę cieszymy się z projektu Green Africa, powiązanych z nim ambicji i profesjonalizmu, którego dowodem jest wnikliwy dobór aktywów operacyjnych. Unikalna charakterystyka A220 pozwoli tym liniom lotniczym na latanie do miejsc i na trasach, które kiedyś mogłyby zostać uznane za nieopłacalne.

Pod koniec 2018 Green Africa Airways zawarły z Boeingiem umowę dotyczącą zakupu 50 samolotów wąskokadłubowych 737 MAX 8, z opcją na 50 kolejnych. Obecnie szefowie przewoźnika nie udzielają komentarzy dotyczących tej transakcji (Popyt na MAX-y nie słabnie , 2018-12-24).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.