Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

flyadeal nowym użytkownikiem Airbusów

Przemysł lotniczy, Lotnictwo cywilne, 28 sierpnia 2017

W zakładach Airbusa w Hamburgu przedstawiciele nowoutworzonych niskokosztowych linii lotniczych flyadeal z Arabii Saudyjskiej odebrali pierwszy z 8 zamówionych samolotów Airbus A320ceo, stając się najnowszym użytkownikiem statków powietrznych produkowanych przez europejski koncern. Samolot rozpocznie loty komercyjne 23 września, w dniu święta narodowego tego kraju.

Pierwszy z 8 A320ceo zamówionych przez flyadeal rozpocznie loty komercyjne we wrześniu / Zdjęcie: Airbus

A320ceo przeznaczone dla flyadeal są przystosowane do przewozu 186 pasażerów w konfiguracji jednoklasowej, na fotelach Recaro, o szerokości 18 cali. Ich napęd stanowią silniki CFM International CFM56-5B. Leasingodawcą samolotów jest Dubai Aerospace Enterprise (DAE, Egyptair kupiły Boeingi 737-800, 2016-10-24, ATR dla DAE i Bangkok Airways, 2014-02-12).

Przewodniczący rady nadzorczej flyadeal, Saleh Al Jasser powiedział: Arabia Saudyjska uruchomiła program Wizja 2030, strategiczną platformą przyszłego rozwoju, którego transport i turystyka są kluczowymi filarami. Uruchomienie działalności flyadeal jest podstawą strategii mobilizowania kraju i regionu.

Prezes Flyadeal Con Korfiatis dodał: flyadeal będzie najnowszą linią lotniczą Arabii Saudyjskiej, zapewniającą unikalne doświadczenie, mającą zoptymalizowaną flotę, służącą naszym rynkom krajowym i regionalnym. […] Arabia Saudyjska i region mają bardzo młode i ucyfrowione społeczeństwo, które wciąż pragnie niskokosztowo podróżować po kraju i regionie. flyadeal planuje obsługiwać i rozwijać ten znaczący segment transportu lotniczego.

Dyrektor operacyjny Airbus Commercial Aircraft ds. klientów John Leahy stwierdził: Z przyjemnością rozwijamy nasze partnerstwo z Dubai Aerospace Enterprises i uczestniczymy w oficjalnym uruchomieniu flyadeal. […] Decyzja o rozpoczęciu działalności przez flyadeal z flotą A320ceo jest wyraźnym potwierdzeniem ciągłego zapotrzebowania na samolot, który ma wyjątkowo komfortową kabinę, niskie koszty eksploatacji i doskonałe zużycie paliwa.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.