Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

NPA zamawia kolejne śmigłowce

Przemysł lotniczy, Służby państwowe, 24 czerwca 2020

Narodowa Policja Japonii (NPA) zamówiła w ramach programu modernizacji floty jeden nowy śmigłowiec H225 i cztery śmigłowce H135.NPA, która obecnie eksploatuje 12 H135, cztery H155 i sześć AS365 i zamówiła jeden H215 i dwa H225, używa ich do zadań porządku publicznego, transportu personelu i VIP, transportu towarów i niesienia pomocy ofiarom katastrof.

W Japonii lata obecnie 28 śmigłowców z rodziny Super Puma / Zdjęcie: Airbus Helicopters

Airbus Helicopters ceni możliwość wspierania od ponad 30 lat różnorodnych misji japońskich organów ścigania za pomocą naszych dwusilnikowych śmigłowców lekkich, średnich i ciężkich. Dziękujemy NPA za budowane przez lata zaufanie i witamy policję jako nowego nabywcę naszych śmigłowców Super Puma. Jesteśmy w pełni przekonani, że nowe śmigłowce, dostarczone w odpowiednim czasie, wspomogą działania policji [...]– powiedział dyrektor zarządzający Airbus Helicopters Japan Guillaume Leprince.

W Japonii operatorzy H135 korzystają ze wsparcia centrum Airbus Helicopters, gdzie prowadzone jest szkolenie z użyciem kompleksowych symulatorów lotu H135. Obecnie w Kraju Kwitnącej Wiśni eksploatowane są 94 śmigłowce H135.

W Japonii lata też 28 śmigłowców z rodziny Super Puma, używanych  przez operatorów cywilnych i parapublicznych oraz Ministerstwo Obrony Japonii do poszukiwań i ratownictwa, operacji na wybrzeżu morza, przewozu VIP-ów, zwalczania pożarów i transportu ładunków (Kolejne śmigłowce Airbusa do Japonii, 2018-02-28, Więcej Dauphinów w Japonii, 2015-03-31).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra