Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Więcej Dauphinów w Japonii

Lotnictwo cywilne, 31 marca 2015

Flota śmigłowców z rodziny Dauphin, używanych przez japońskie służby porządku publicznego, znów się powiększyła.

Obecnie w Japonii użytkowanych jest 56 śmigłowców z rodziny Dauphin / Zdjęcie: Airbus Helicopters

Airbus Helicopters Japan podpisał kontrakt na dwa nowe śmigłowce z rodziny Dauphin. Zamówienie zostało złożone przez Narodową Policję Japonii. Dotyczy ono pojedynczego H155 (poprzednio oznaczonego jako EC155), przeznaczonego dla policji prefektury Kagawa i jednego AS365 N3+, który trafi do stróżów prawa z prefektury Fukuoka. Obydwa wiropłaty zostaną dostarczone w 2017. H155 jest pierwszym śmigłowcem Airbus Helicopters zamówionym przez policję prefektury Kagawa.

W marcu flota wiropłatów z rodziny Dauphin użytkowanych w Japonii powiększyła się o trzy egzemplarze. Są to H155 eksploatowany przez policję prefektury Hyogo, AS365 N3+ dla policji prefektury Hiroszima (na zdjęciu) i AS365 N3+, przeznaczony dla straży pożarnej miasta Nagoja.

Obecnie w Japonii użytkowanych jest 56 śmigłowców z rodziny Dauphin, w tym 3 H155 i 6 AS365, które służą w japońskiej policji (Japońska policja kupuje Eurocoptery, 2013-05-27) oraz 24 AS365, używane do zwalczania pożarów i niesienia pomocy ofiarom klęsk żywiołowych.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.