Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

JT-9 – nowy chiński samolot szkolny

Lotnictwo wojskowe, Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 27 czerwca 2011

Chińska telewizja ujawniła istnienie samolotu do szkolenia pilotów operujących z lotniskowców. JT-9 to zmodyfikowany Guizhou JL-9.

Zdjęcia z prób JT-9 pokazała telewizja CCTV. Samolot ma służyć do szkolenia pilotów operujących z pierwszego chińskiego lotniskowca budowanego na bazie post-sowieckiego Wariaga (Próby Shi Lang od lipca?, 2011-06-23). JT-9 powstał na bazie lekkiego naddźwiękowego myśliwca szkolnego Guizhou JL-9 (Spóźniona informacja o oblocie, 2008-06-26).

Według nieoficjalnych danych, JT-9 ma większą powierzchnię nośną niż JL-9. Zewnętrznie jego skrzydła różnią się zmiennym skosem krawędzi natarcia. Zmodyfikowano także geometrię wlotów powietrza do silnika oraz dodano hak hamujący.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.