Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Denel z Alenią Aermacchi

Przemysł zbrojeniowy, 21 września 2012

Południowoafrykański Denel podpisał z włoskim Alenia Aermacchi porozumienie o współpracy w zakresie oferowanych na kontynencie afrykańskim systemów bojowych.

Od lewej: Colin Singarum (dyrektor wykonawczy Denel Aerostructures), Ismail Dockrat (dyrektor generalny Denel Aerostructure), Riaz Saloojee (dyrektor generalny Denel Group), Giuseppe Giordo (dyrektor generalny Alenia Aermacchi), Costantino Panvini Rosati (odpowiedzialny za zagraniczne kontakty handlowe Alenia Aermacchi) oraz Franco Ferracini (prezes Alenia Aermacchi International Sales) w czasie AAD2012 / Zdjęcie: Alenia Aermacchi

Porozumienie zostało podpisane wczoraj w trackie tegorocznej edycji wystawy 2012 Africa Aerospace and Defence (AAD2012) i zakłada opracowanie wspólnych projektów zbrojeniowych, zorientowanych na rynek afrykański. Dotyczyć miałyby one m.in. potencjalnej produkcji wybranych systemów bojowych na kontynencie, czy też realizacji programów szkoleniowych oraz wsparcia technicznego dla regionalnych klientów obydwu przedsiębiorstw.

Podpisane z Alenią Aermacchi porozumienie o współpracy nie jest pierwszym kontaktem handlowym Denela z europejskimi przedsiębiorstwami sektora zbrojeniowego. Południowoafrykański producent współpracuje m.in. z Turbomecca i ma 49% udziałów w spółce Turbomecca Africa, czy też Rheinmetallem po przejęciu przez niemieckiego producenta 51% akcji Denel Munitions (Rheinmetall przejął Denel Munitions, 2008-09-05).

Denel jest też zaangażowany w produkcję podzespołów dla transportowych A400M Airbus Military (RPA zainteresowana A400M?, 2012-09-18).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.