Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe centrum serwisowe Rolls-Royce’a

Przemysł zbrojeniowy, 11 października 2012

Przedsiębiorstwo poinformowało o utworzeniu pierwszego na terenie USA centrum serwisowego dla sektora wojskowego.

Nowopowstałe centrum serwisowe / Zdjęcie: Roll Royce

Nowe centrum zostało utworzone w Indianapolis kosztem ok. 2 mln USD. Docelowo ma ono zatrudniać około 50 pracowników, głównie techników oraz inżynierów. Nowa lokalizacja, pierwsza na terenie USA, będzie miała za zadanie świadczenie pomocy i doradztwa w przypadku pojawienia się problemów w eksploatacji dostarczonych przez Roll Royce’a produktów.

Według przedstawicieli brytyjskiego przedsiębiorstwa, docelowymi klientami nowopowstałego centrum mają być przede wszystkim członkowie ekip technicznych odpowiedzialnych za utrzymanie w gotowości operacyjnej floty samolotów hybrydowych MV-22 Osprey (Zamówienie na silniki dla MV-22 dla Rolls Royce, 2007-10-01, Silniki dla V-22 Osprey, 2012-04-23).

Uruchomienie centrum serwisowego dla klientów wojskowych w USA jest naturalnym i długo wyczekiwanym posunięciem ze stron Rolls-Royce'a. Przedsiębiorstwo to od lat współpracuje przy budowie wielu rodzajów statków powietrznych, wykorzystywanych przez poszczególne rodzaje amerykańskich sił zbrojnych, w tym m.in. transportowych C-130J Super Hercules, szkolno-bojowych T-45 Goshawk (Wypadek Goshawka, 2010-12-30), czy rozpoznawczych OH-58 Kiowa Warrior (Wypadek Goshawka, 2010-12-30, US Army zmodernizuje OH-58, 2012-03-05).

Pracownicy centrum będą mogli kontaktować się z klientami poprzez wykorzystanie szerokiego zakresu łączy komunikacyjnych, w tym telefonicznych, mailowych oraz przekazów wideo. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra