Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Znowu opóźnienie Dreamlinerów

Lotnictwo cywilne, 29 października 2012

United Airlines poinformowały, że otrzymają kolejne Boeingi 787-8 jeszcze później niż ostatnio zapewniał producent. Opóźnienie dostaw Dreamlinerów sięga 4 lat.

Zdjęcie: United Airlines

United Airlines poinformowały, że o kolejnym opóźnieniu dostaw Boeingów 787-8 dowiedziały się 26 października. Linie powinny otrzymać do końca roku jeszcze 4 Dreamlinery. Władze kompanii oceniają, że opóźnienie dostaw nie zakłóci lotów zagranicznych, ale wpłynie negatywnie na realizację połączeń krajowych. United zamówiły w sumie 50 Dreamlinerów (Na bezrybiu..., 2010-02-26). Continental Airlines, które w 2010 połączyły się z United, miały otrzymać pierwszego Boeinga 787 w lutym 2009.

Pierwszy Boeing 787-8 (N20904) trafił do kompanii z Chicago 22 września. 28 tego miesiąca przeleciał on do Houston. Pierwszy lot komercyjny – z Houston do Chicago – jest planowany na 4 listopada. Premiera zagraniczna Dreamlinera United – lot z Houston do Amsterdamu – ma odbyć się miesiąc później.

Według Flightglobal, w trzecim kwartale br. Boeing dostarczył odbiorcom zaledwie 11 Dreamlinerów. By wykonać plan na 2012 musiałby dostarczyć liniom aż 31 maszyn tego typu (i 747-8). Jeden z nich mają odebrać PLL LOT (PLL LOT – już tylko logo, 2012-08-09).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.