Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Heron wpadł do Morza Śródziemnego

Lotnictwo wojskowe, 12 maja 2013

Izraelski bsl Heron 1 dalekiego zasięgu rozbił się z przyczyn technicznych nad Morzem Śródziemnym. Zawieszono loty bezzałogowców tego typu.

Do wypadku bsl dalekiego zasięgu IAI Heron 1 (Shoval) doszło wczoraj. Według źródeł izraelskich, przyczyną była awaria techniczna (Turcja zwraca Herony?, 2012-10-29). Do czasu wyjaśnienia stanu faktycznego armia izraelska zawiesiła loty bezzałogowców tego typu.

Nieoficjalnie pojawiły się informacje o tym, że lecący nad Morzem Śródziemnym, między Tel Awiwem a Netanią, Heron 1 dostał się pod wpływ wrogich systemów walki radioelektronicznej. Miałyby ich użyć służby irańskie lub bojownicy Hezbollahu. Aby nie ryzykować dostania się nowoczesnego bezzałogowca w obce ręce, operatorzy izraelscy zdecydowali o jego samolikwidacji.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.