Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Prezentacja pierwszego Opłota dla Tajlandii

Wojska lądowe, 26 czerwca 2013

Wczoraj w zakładach w Charkowie zaprezentowano pierwszy czołg podstawowy T-84M Opłot przeznaczony dla Tajlandii.

Pierwszy seryjny T-84M Opłot przeznaczony dla wojsk lądowych Tajlandii / Zdjęcie: zn.ua

Na prezentacji wozu, która odbyła się na terenie zakładów im. W.O. Małyszewa, obecni byli przedstawiciele wojsk lądowych Tajlandii, którym przewodził ich dowódca, gen. broni  Bunsantin Sansavat.

Kontrakt zakupu 49 Opłotów przez Tajlandię, za sumę 200 mln USD został zawarty we wrześniu 2011 (Tajlandia kupiła 49 Opłotów, 2011-09-02). Zakończenie dostaw czołgów zaplanowano w 2014.

Oprócz tego Azjaci w 2011 zakupili także 121 transporterów  opancerzonych BTR-3E1, wartych 140 mln USD (Kontrakt na BTR-3E1 dla Tajlandii, 2011-08-06).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.