Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Virgin Australia opóźniają odbiór ATR

Lotnictwo cywilne, 14 stycznia 2014

Linie Virgin Australia Regional postanowiły opóźnić odbiór samolotów ATR 72-600 do czasu całkowitego zintegrowania z macierzystą spółką.

ATR 72-600 w barwach Virgin Australia Regional. Przewoźnik zakupił 6 samolotów tego typu / Zdjęcie: ATR

Przewoźnik, znany wcześniej jako Skywest, zdecydował jeszcze w ub. r., że dostawy 6 turbośmigłowych ATR 72-600 zostaną przełożone na okres marzec 2014 – sierpień 2015. Początkowo planowano, że trafią one na Antypody pomiędzy listopadem 2013 a grudniem 2014.

Jedyny posiadany przez towarzystwo ATR 72-600, przekazany przez producenta we wrześniu ub.r. nie wszedł jeszcze do eksploatacji. Obecnie Virgin Australia Regional dysponują 12 starszymi ATR 72-500, leasingowanymi od singapurskiego Avation (Avation kupuje kolejne ATR, 2013-12-18), a także 10 Fokkerami 100, 8 Fokkerami 50 i parą Airbusów A320.

Virgin Australia nabyły udziały w Skywest w kwietniu 2013. Od tego czasu trwa proces integracji obydwu przewoźników, związany z wdrażaniem nowych procedur. Jego zakończenie nastąpić ma w połowie br.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra