Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy A320 dla Lion Air

Lotnictwo cywilne, 12 czerwca 2014

Airbus zaprezentował dziś pierwszego A320, przeznaczonego dla grupy Lion Air.

Zdjęcie: Airbus

Dzisiaj w zakładach Airbusa w Tuluzie zaprezentowano pierwszy samolot komunikacyjny A320, przeznaczony dla grupy Lion Air. Na jego kadłubie i usterzeniu naniesiono malowanie linii Batik Air, wchodzącej w skład indonezyjskiego przedsiębiorstwa.

Nowy A320 trafi do odbiorcy w 3. kw. 2014. Będzie używany do obsługi połączeń krajowych i regionalnych. Prezentacja samolotu jest jednocześnie początkowaniem realizacji zamówienia złożonego w marcu 2013, obejmującego 234 samoloty z rodziny A320 (109 A320neo, 65 A321neo i 60 A320ceo, 234 Airbusy dla Lion Air, 2013-03-18).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.