Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Amunicja dla Krabów

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 18 lipca 2014

Inspektorat Uzbrojenia (IU) zawarł porozumienie o dostawie amunicji do 155-mm armatohaubic Krab

Zdjęcie: HSW

W ramach zawartego porozumienia, ZM Dezamet dostarczą 2 tys. szt. amunicji odłamkowo-burzącej do 155-mm armatohaubic Krab (Kraby dla Danii?, 2013-06-15). Wartość zamówienia wynosi ok. 50 mln zł.

Zamawiane pociski będą występowały w odmianie klasycznej (o zasięgu ok. 32 km) oraz z gazogeneratorami, co umożliwia im rażenia celów na dystansie 40 km. Produkcja amunicji o zwiększonym zasięgu będzie możliwa dzięki umowie licencyjnej, zawartej przez ZM Dezamet 9 grudnia 2010 ze słowackim ZVS Holding.

Pierwsza partia 150 pocisków w odmianie klasycznej zostanie dostarczona w 2014. Cały kontrakt powinien zostać zrealizowany do jesieni 2015.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.