Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Montaż pierwszego 787 dla American

Lotnictwo cywilne, 15 września 2014

W zakładach Boeinga w Everett rozpoczęto montaż końcowy pierwszego Dreamlinera dla American Airlines.

Pierwszy Dreamliner przeznaczony dla American w hali zakładów Boeinga w Everett / Zdjęcie: American Airlines

Boeing rozpoczął montaż końcowy pierwszego Dreamlinera 787-8, przeznaczonego dla American Airlines (Wybrano malowanie American, 2014-01-03). Prace prowadzone są w zakładach w Everett. Na zdjęciu opublikowanym na portalu społecznościowym przez przewoźnika widoczny jest kadłub samolotu, przed połączeniem ze skrzydłami.

Pierwszy z 16 Dreamlinerów 787-8 zamówionych przez American Airlines zostanie dostarczony w listopadzie br. Na początku 2015 samolot, noszący znaki rejestracyjne N800AN, rozpocznie regularne loty na terenie USA. Drugi 787-8 (N801AC) trafi do floty towarzystwa w grudniu br.

American Airlines zamówiły także 26 Boeingów 787-9. Dreamlinery zastąpią w służbie Boeingi 767-300. W przyszłym roku linie odbiorą 11 nowych samolotów. W 2016 przekazanych zostanie kolejnych 13 Dreamlinerów, a w 2017 – 9.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.