Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Fokker wyposaży Boeinga w wersji VIP

Lotnictwo cywilne, 09 grudnia 2014

Boeing postanowił zlecić Fokker Services wyposażenie samolotu 737-800 w wersji VIP dla jednego z odbiorców z Azji.

Boeing 737-800, który zostanie zmodyfikowany przez Fokker Services, otrzyma najprawdopodobniej nowe panoramiczne okna SkyView / Rysunek: Fokker Services

Holenderskie przedsiębiorstwo Fokker Services, część Fokker Technologies (Popyt na Fokkery nie słabnie, 2014-07-22), otrzymało od Boeinga zlecenie wyposażenia wnętrza samolotu 737-800. Będzie on przeznaczony dla rządu jednego z niewymienionych z nazwy państw Azji.

Samolot trafi do zakładów Fokker Services w październiku 2015. Przekazanie go użytkownikowi zaplanowano w sierpniu 2016.

Jednym z powodów, dla których Amerykanie wybrali Holendrów jako dostawcę wyposażenia samolotu w wersji VIP było opracowanie przez Fokkera nowego panoramicznego okna, o nazwie SkyView. Ma ono długość 1385 mm i wysokość 495 mm, a jego łączna powierzchnia jest równa powierzchni niemal 3 standardowych okien. SkyView zapewnia podróżnym lepsze oświetlenie kabiny, a także nieograniczony widok na otoczenie podczas lotu.

Holendrzy planują uzyskanie Certyfikatu Typu EASA i FAA dla SkyView w 3. kw. 2015. Okna mają stanowić opcjonalne wyposażenie wszystkich samolotów klasy biznes budowanych w oparciu o Boeingi 737 NG i MAX (BBJ2 dla indonezyjskich VIP-ów, 2014-04-15, Pierwsze zamówienie na BBJ Max, 2014-04-03).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.