Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

DIMDEX 2016: Priorytety Saaba

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 29 marca 2016

Pierwszego dnia katarskich targów Saab przedstawił założenia strategii marketingowej w regionie.

Potrzeba ochrony infrastruktury krytycznej przed zagrożeniami asymetrycznymi może skłonić państwa regionu Zatoki Perskiej do zakupu bezzałogowych pojazdów głębinowych, zdolnych do samodzielnego wykrywania, lokalizacji i neutralizacji min morskich lub improwizowanych urządzeń głębinowych / Zdjęcie: Michał Jarocki

Na specjalnie zorganizowanym spotkaniu z dziennikarzami przedstawiciele szwedzkiego producenta omówili założenia strategii marketingowej wobec państw regionu. W najbliższych latach jednym z priorytetów Saaba będzie poszukiwanie nabywców morskich systemów uzbrojenia, a także środków obserwacji i analizy otoczenia podwodnego. Duży nacisk ma być kładziony na promowanie m.in. systemów służących do wykrywania, lokalizacji i neutralizacji min morskich lub improwizowanych urządzeń wybuchowych (Rozwój MuMNS, 2015-09-21; DSEI 2015: Przeciwminowy Saab, 2015-09-18).

Na korzyść szwedzkiej oferty działać ma m.in. szeroki zakres oferowanych rozwiązań technicznych. Umożliwiają one nie tylko uzyskanie kompleksowej wiedzy o najbliższym otoczeniu, ale także pozwalają na jej efektywne wykorzystanie, poprzez zwiększenie świadomości sytuacyjnej oficerów dowodzących i zapewnienie im odpowiednich środków reakcji, np. w postaci pocisków kierowanych rodziny RBS-15 (Dłuższe ręce MW, 2015-01-21).

Przedstawiciele Saaba nie ukrywają, że duży wpływ na strategię marketingową producenta wobec Bliskiego Wschodu ma trudna i dynamicznie rozwijająca się sytuacja polityczna w tej części świata. Rosnące znaczenie zagrożeń asymetrycznych, które mogłyby np. zdestabilizować żeglugę na wodach Zatoki Perskiej, skłania państwa tego regionu do zakupu środków obserwacji i analizy środowiska morskiego, a także aktywnej ochrony infrastruktury krytycznej.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.