Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

IFF dla MiG-29M

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 27 lipca 2016

Inspektorat Uzbrojenia MON poszukuje dostawcy układów identyfikacji bojowej swój-obcy (IFF) dla samolotów MiG-29M.

Polskie MiGi-29M zostaną wyposażone w nowe układów identyfikacji bojowej swój-obcy w standardzie Mark XIIA / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Inspektorat Uzbrojenia (IU) MON opublikował ogłoszenie o zamiarze zakupienia układów identyfikacji bojowej swój-obcy (IFF) w standardzie Mark XIIA (mod 5) dla samolotów myśliwskich MiG-29M/UBM (Wybrano dostawcę kpr R-27R1 dla SP, 2016-06-27). Odbiorcą urządzeń jest 23. Baza Lotnictwa Taktycznego (PKW Orlik 6 już w kraju, 2015-04-28).

Przedmiot zamówienia obejmuje zakup 16 kpl. urządzeń IFF, w tym 13 zintegrowanych z transponderami w wersji CIT (połączony interrogator-transponder) i 3 kpl. urządzeń standardu Mark XIIA (mod 5) albo 13 kpl. interrogatorów i 16 kpl. transponderów IFF standardu Mark XIIA (mod S). Dostawca zobowiązany będzie także do ich zabudowania w samolotach.

Wybrany podmiot ma dostarczyć dokumentację techniczną dla urządzeń i zmodernizowanego samolotu, pakiet logistyczny i aparaturę kontrolno-pomiarową. Do jego zadań należeć będzie także integracja układów IFF z innymi instalacjami samolotów MiG-29M/UBM, opracowanie biuletynów technicznych dotyczących zabudowania IFF oraz szkolenie personelu w zakresie użytkowania i obsługi urządzeń i wykorzystania nowych funkcji (mod S i mod 5).

IU MON podaje, że wybrana zostanie oferta najkorzystniejsza ekonomicznie, z uwzględnieniem ceny (85% wagi) i okresu gwarancji (20% wagi). Termin przyjmowania wniosków o opuszczenie do udziału w postępowaniu upływa 6 września o godz. 11:00.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.