Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

A380 Emirates poleci do Kantonu

Lotnictwo cywilne, 12 sierpnia 2016

Linie Emirates poinformowały o planowanym wprowadzeniu A380 na połączeniach Dubaj-Kanton od 1 października.

Od 1 października loty na trasie Dubaj-Kanton obsługiwać będzie A380, mieszczący 491 pasażerów / Zdjęcie: Emirates

Linie Emirates poinformowały o planowanym wprowadzeniu samolotu A380 na połączeniach Dubaj-Kanton od 1 października br., w 67. rocznicę utworzenia ChRL. Niedawno przewoźnik zapowiedział także uruchomienie lotów A380 na trasach do Mediolanu i Johannesburga (A380 do Johannesburga, 2016-07-29; Dwa A380 na trasie do Mediolanu , 2016-07-22). Kanton dołączy do ponad 40 kierunków w siatce połączeń Emirates, obsługiwanych przez A380, wśród których znajdują się m.in. Pekin, Szanghaj, Hongkong, Tajpej, Londyn, Paryż, Sydney, Toronto, Auckland, Bangkok i Seul (Dwa A380 codziennie do Los Angeles , 2016-07-06).

Od otwarcia połączenia Emirates w 2008 codzienne rejsy Kanton-Dubaj były realizowane przez dwuklasowego Boeinga 777-300ER i od tamtego czasu zapotrzebowanie na trasie stale wzrasta. A380 zwiększy oferowanie o 15%, co pozwoli zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na przewóz pasażerów i towarów z Chin Południowych do Dubaju i innych miast.

Przewoźnik wprowadzi na trasie do Kantonu A380 w konfiguracji trzyklasowej, oferujący łącznie 491 miejsc – 14 prywatnych kabin w klasie pierwszej, 76 rozkładanych do pozycji leżącej foteli w klasie biznes i 401 w klasie ekonomicznej.

Emirates z radością wspierają ambicje gospodarcze, handlowe i komunikacyjne ChRL, która planuje połączyć się ze światem poprzez swój projekt infrastrukturalny Jeden pas i jedna droga. Siatka połączeń Emirates obejmuje Afrykę, Europę, Bliski Wschód i Azję Środkową, w tym 56 miast w 31 spośród 65 krajów objętych w/w inicjatywą. 

Loty A380 Emirates z Kantonu zapewnią turystom doskonałą komunikację z popularnymi kierunkami, takimi jak Praga czy Warszawa. Z dogodnego połączenia skorzystają również handlowcy podróżujący do Kairu, Kuwejtu, Dohy, Ammanu, Medyny czy Rijadu.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra