Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Donghai Airlines kupują Dreamlinery

Lotnictwo cywilne, 03 listopada 2016

Przewoźnik z ChRL sfinalizował umowę zakupu 5 Boeingów 787-9.

Donghai Airlines kupiły 5 Boeingów 787-9 / Rysunek: Boeing

Donghai Airlines zobowiązały się do kupna 25 Boeingów 737 Max 8 i 5 787-9 Dreamliner podczas tegorocznego salonu w Farnborough, za sumę 4,1 mld USD. Jak podaje producent, umowa w sprawie samolotów wąskokadłubowych została podpisana w ubiegłym miesiącu (FIA 2016: Sukcesy na stulecie Boeinga , 2016-07-15).

Porozumienie dotyczące Dreamlinerów podpisano niedawno w Shenzen. Jego wartość to 1,32 mld USD (5.14 mld zł), według cen katalogowych.

Donghai Airlines rozpoczęły działalność w 2006, jako przewoźnik frachtu. Jego główną siedzibą jest międzynarodowy port lotniczy Shenzhen – jeden z największych w południowych Chinach.

Towarzystwo oferuje przewozy pasażerskie od 2014. Obecnie jego flotę stanowi 13 Boeingów 737-800, które docierają do 10 destynacji na terenie ChRL. Do końca br. linie mają dysponować 15 samolotami.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.