Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dostawa 1300. E-Jeta

Lotnictwo cywilne, 02 grudnia 2016

Brazylijski Embraer dostarczył 1300. samolot komunikacji regionalnej z rodziny E-Jet.

Odbiorcą 1300. samolotu z rodziny E-Jet są Tianjin Airlines z ChRL / Zdjęcie: Embraer

Dzisiaj w zakładach Embraera w São José dos Campos przedstawiciele Tianjin Airlines z ChRL odebrali samolot Embraer 195. Jest to zarazem jubileuszowy, 1300. odrzutowiec z rodziny E-Jetów (MAK uznaje certyfikaty małych E-Jetów, 2016-10-13). Po dostawie liczba samolotów z tego typu, eksploatowanych przez chińskie towarzystwo, wzrosła do 45.

Dedykujemy to wydarzenie wszystkim naszym klientów, którzy popierali filozofię E-Jetów. Bez nich nigdy nie osiągnęlibyśmy takiego sukcesu w tym programie – powiedział John Slattery, prezes działu samolotów pasażerskich Embraera.

Tianjin Airlines rozpoczęły działalność jako przewoźnik regionalny, a E-Jety odegrały kluczową rolę w rozbudowie jego floty i siatki połączeń. […] Jesteśmy dumni z otrzymania 1300. E-Jeta Embraera i czekamy na nowe E2, które przyniosą nam jeszcze większą korzyść – dodał Liu Lu, prezes wykonawczy i prezes Tianjin Airlines.

Podczas wizyty w Brazylii prezydenta ChRL Xi Jinping w 2014, Embraer i Tianjin Airlines podpisały umowę zakupu 20 E195 i 20 E190-E2. Pierwszy E2 ma zostać dostarczony do Tianjin Airlines w 2018. Tianjin Airlines są jednym z pierwszych klientów Embraera w ChRL. W 2008 towarzystwo stało się pierwszym użytkownikiem E-Jetów w tym kraju. Jego baza jest także autoryzowanym centrum obsługi samolotów Embraera w regionie (Pierwszy A330 dla Tianjin Airlines, 2016-05-06, Pierwsze E195 dla Tianjin Airlines, 2015-12-22).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.