Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejne trasy A380 Emirates

Lotnictwo cywilne, 23 maja 2017

Emirates wprowadzą A380 na trasie do Birmingham. Połączenia do Pekinu i Szanghaju także będą obsługiwane w całości przez A380.

Emirates dysponują największą na świecie flotą A380, liczącą 95 samolotów / Zdjęcie: Emirates

W odpowiedzi na  zapotrzebowanie pasażerów, linie Emirates wprowadzą samoloty Airbus A380 na swoich trasach do Pekinu i Szanghaju, które zastąpią Boeingi 777-300ER. Analogiczna zmiana wprowadzona zostanie także w locie do Birmingham, również obsługiwanym do tej pory przez słynne trzy siódemki. Dzięki temu  przewoźnik zwiększy oferowanie na w/w trasach, zapewniając pasażerom podróż na pokładzie A380 do ponad 30 kierunków na całym świecie (Trzecie codzienne połączenie do Brisbane, 2017-05-13).

A380 linii Emirates, który obsługuje połączenia do ChRL mieści do 519 osób w 3 klasach. Obecnie samoloty tego typu realizują loty do 7 miast w Azji Północnej – Pekinu, Szanghaju, Kantonu, Hongkongu, Tajpej, Seulu w Republice Korei i Narity w Japonii. Pasażerowie Emirates udający się z Chin lub do Chin we wszystkich klasach będą mogli spróbować dań kuchni chińskiej, a nad komfortem ich podróży będzie czuwał ceniony w branży personel pokładowy mówiący po chińsku.

Szanghaj był pierwszym chińskim miastem w ofercie Emirates. Jako pierwszy przewoźnik, który ustanowił regularne połączenie między Bliskim Wschodem a ChRL, linie Emirates uruchomiły loty towarowe do Szanghaju w 2002, a połączenie pasażerskie – w 2004. Przewoźnik uruchomił połączenia do Pekinu w 2006, wprowadzając A380 na trasie w sierpniu 2010 – został wówczas pierwszą międzynarodową linią lotniczą wykonującą regularne loty pasażerskie A380 do Chin. Oferując obecnie 38 lotów do Chin tygodniowo, Emirates zapewniają połączenia do ponad 150 miast w przeszło 80 krajach świata, w tym 38 kierunków w Europie, 20 w Afryce i 15 na Bliskim Wschodzie.

Drugie codzienne połączenie A380 pomiędzy Dubajem a Birmingham uruchomione zostanie 29 października tego roku i stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie. Od uruchomienia pierwszego lotu A380 na tej trasie, w marcu 2016, z połączenia skorzystało już ponad 300 tys. pasażerów (A380 ląduje w Birmingham, 2016-03-30).

Linie Emirates dysponują największą na świecie flotą A380 – znajduje się w niej 95 samolotów tego typu, a 47 kolejnych oczekuje na dostawę. Od 2008 Emirates przewiozły swoimi A380 ponad 80 mln pasażerów.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.