Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

HMS Dragon na testach QE

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 03 listopada 2017

Brytyjski niszczyciel rakietowy HMS Dragon na krótko dołączył do lotniskowca HMS Queen Elizabeth, który przechodzi testy morskie.

HMS Queen Elizabeth przechodzi drugą serię prób morskich / Zdjęcie: MO Wielkiej Brytanii

HMS Dragon (D35), typu 45, dołączył do HMS Queen Elizabeth (R08), typu Queen Elizabeth w drodze powrotnej do portu macierzystego HMNB (Her Majesty's Naval Base) Portsmouth na południu kraju, dokąd zmierzał po zakończeniu serii ćwiczeń morskich prowadzonych nieopodal wybrzeży Szkocji. Oba okręty przeprowadziły serię wspólnych manewrów i działań ma morzu, które wpisały się w scenariusz testów morskich HMS Queen Elizabeth.

Nowy brytyjski lotniskowiec przed kilkoma dniami opuścił port maicerzysty HMNB Portsmouth i rozpoczął nową serię testów morskich (Kolejne testy HMS Queen Elizabeth, 2017-10-31). W ich trakcie ocenione zostanie funkcjonowanie wybranych systemów pokładowych okrętu, a także przeszkolenie i zgranie jego załogi. Próby mają potrwać co najmniej miesiąc.

Rozpoczęte przed kilkoma dniami testy HMS Queen Elizabeth stanowią ostatni etap na drodze do oficjalnego przyjęcia go do służby. Ceremonia włączenia lotniskowca w skład Royal Navy powinna zostać zorganizowana do końca br. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.