Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Powrót USS Ronald Reagan z testów

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 21 maja 2018

Atomowy lotniskowiec USS Ronald Reagan powrócił do bazy w Yokosuce po zakończeniu tygodniowych testów morskich.

USS Ronald Reagan wrócił do Yokosuki / Zdjęcie: Mass Communication Specialist 1st Class Shawn D. Torgerson, USN

Testy morskie USS Ronald Reagan (CVN 76), typu Nimitz, które prowadzono nieopodal wschodnich wybrzeży Japonii, miały na celu ocenę zmian wprowadzonych do konstrukcji i wyposażenia okrętu podczas ostatniego przeglądu remontowego (Testy morskie USS Ronald Reagan, 2018-05-17). Próby trwały tydzień.

W ich trakcie oceniono stan techniczny i własności eksploatacyjne lotniskowca. Wymieniono też lub naprawiono przestarzałe i niesprawne elementy wyposażenia pokładowego, a także usunięto usterki wykryte podczas ostatniej misji bojowej.

Przegląd remontowy USS Ronald Reagan przeprowadzono po zakończeniu ostatniej z dotychczasowych misji bojowych lotniskowca. W grudniu okręt powrócił do Fleet Activities Yokosuka po trzech miesiącach działań na Pacyfiku (Powrót CSG 5, 2017-12-05). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.