Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Nowa trasa LOT-u

Lotnictwo cywilne, 12 czerwca 2018

LOT rozpoczyna sprzedaż biletów na nowej trasie między Warszawą a Lublinem. Od 3 września połączenia między tymi miastami będą się odbywały pięć razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele.

Całoroczne połączenie między Warszawą a Lublinem zostanie zainaugurowane 3 września / Zdjęcie: Port lotniczy Lublin

Samolot będzie startował z Warszawy o godz. 13:40, a lądował w Lublinie o 14:25. Rejsy z Lublina zaplanowane są na godz. 15:10, a lądowanie na Lotnisku Chopina o 16:00. Połączenie będzie miało charakter całoroczny. Do obsługi rejsów LOT przeznaczył samoloty Bombardier Q400, mieszczące 78 pasażerów. 

Oferujemy naszym pasażerom najszybszą i najwygodniejszą podróż między Warszawą i Lublinem, co jest szczególnie istotne właśnie teraz, w trakcie uciążliwych inwestycji drogowych i kolejowych między tymi miastami. Rozkład został skonstruowany w ten sposób, że umożliwia pasażerom z Polski Wschodniej dogodne przesiadki na Lotnisku Chopina, np. na rejsy do Ameryki Północnej i do Europy Zachodniej – mówi Adrian Kubicki, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej LOT-u.

Warszawa-Lublin to dziesiąte połączenie krajowe w siatce LOT-u. W ramach rejsów tego typu LOT oferuje swoim pasażerom możliwość podróżowania z Warszawy do Lublina, a także do Gdańska, Rzeszowa, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Zielonej Góry, Poznania i Szczecina oraz z Krakowa do Gdańska (Biało-czerwone Boeingi dla PLL LOT, 2018-06-09).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.