Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Air Tahiti Nui odebrały pierwszego Dreamlinera

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 11 października 2018

Linie Air Tahiti Nui odebrały pierwszego Boeinga 787-9 Dreamliner. Samolot nosi znaki rejestracyjne F-OMUA (nr ser. MSN 39297) i jest dzierżawiony od Air Lease Corporation (ALC). Jego kabinie zabudowano 294 fotele pasażerskie, w tym 30 rozkładanych na płask w klasie biznes, 32 w klasie ekonomicznej premium i 232 w klasie ekonomicznej. Podczas odbioru samolotu w zakładach w Charleston obecny był Prezydent Polinezji Francuskiej Edouard Fritch i inni dygnitarze z tego kraju.

Ogółem do floty Air Tahiti Nui mają trafić cztery Dreamlinery 787-9 / Zdjęcie: Boeing

Nasze marzenie stało się rzeczywistością wraz z odebraniem pierwszego Dreamlinera 787-9 przez Air Tahiti Nui. Tahitański Dreamliner sprawi, że latanie do jednego ze światowych skarbów stanie się niezapomnianym przeżyciem, ponieważ w Boeingach 787 wprowadzamy nowe fotele i inspirowany naszą kulturą wystrój kabiny – powiedział Michel Monvoisin, dyrektor generalny i prezes Air Tahiti Nui.

Z przyjemnością dostarczamy pierwszy samolot od ALC dla Air Tahiti Nui. Możliwości Boeinga 787 pomogą polepszyć komercyjną działalność Air Tahiti Nui i znacznie zwiększą efektywność przyszłej floty linii – dodał Marc Baer, wiceprezes Air Lease Corporation.

Cieszymy się, że możemy powitać Air Tahiti Nui jako nowego klienta Boeinga i członka rodziny Dreamlinera 787. Jesteśmy pewni, że najlepsze na rynku osiągi samolotu i niezrównany komfort pasażera zmienią operacje linii lotniczej. Ta dostawa otwiera nowe partnerstwo między Boeingiem i Air Tahiti Nui i pokazuje siłę naszej współpracy z ALC – skomentował Ihssane Mounir, starszy wiceprezes Boeing Commercial Airplanes ds. globalnej sprzedaży i marketingu.

Przewoźnik zamierza wyleasingować od ALC jeszcze jeden samolot tego modelu (jego dostawę zaplanowano w grudniu) i zakupić 2 kolejne bezpośrednio od producenta (mają one trafić do linii w pierwszej połowie 2019). Zastąpią one 5 używanych obecnie Airbusów A340-300 i posłużą do obsługi połączeń do Paryża, Tokio, czy Los Angeles (Dreamlinery dla Air Tahiti Nui, 2015-03-02).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.