Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

100 Airbusów dla Avolon

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 07 grudnia 2018

Irlandzkie przedsiębiorstwo leasingowe Avolon złożyło zamówienie na 100 samolotów wąskokadłubowych: 75 A320neo i 25 A321neo. Ich dostawy rozpoczną się od 2023. To największe pojedyncze zamówieniem na samoloty koncernu z Tuluzy złożone przez spółkę z Dublina.

A321neo w barwach Avolon / Ilustracja: Airbus

Wartość umowy szacowana jest na 11,5 mld USD (prawie 45,4 mld zł). Dzięki niej portfel zamówień Avolon obejmuje łącznie 284 samoloty Airbusa (240 wąskokadłubowych i 44 szerokokadłubowe), w tym A321neo, A330neo i A350.

Nasze zamówienie na 100 samolotów rodziny A320neo opiera się na naszej wiodącej pozycji w branży i odzwierciedla nasze ambicje, aby stać się światowym liderem. Nadal widzimy silny popyt ze strony naszych klientów na samoloty rodziny A320neo na całym świecie. Jest to zgodne z naszymi własnymi badaniami rynku i globalną prognozą floty. To zamówienie potwierdza naszą wiarę w średniookresową perspektywę rynkową i silne perspektywy rozwoju naszej spółki i naszych akcjonariuszy – skomentował transakcję dyrektor generalny Avolon Dómhnal Slattery.

To zamówienie podkreśla zapotrzebowanie rynku na wydajność, niezawodność i atrakcyjność dla pasażerów naszej rodziny A320neo. Niedawny sukces Avolon jest świadectwem zaangażowania kierownictwa spółki w naszą branżę – dodał dyrektor handlowy Airbusa Christian Scherer (Dziesiąty Dreamliner we flocie LOT-u, 2018-05-07, Azul zamawiają A330-900neo, 2017-09-22, ).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.