Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Black Hawki dla specjalsów

Przemysł lotniczy, Wojska specjalne, Strategia i polityka, 24 stycznia 2019

Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu dostarczą śmigłowce dla Wojsk Specjalnych. Podpisanie umowy nastąpi w piątek [25 stycznia] w siedzibie wytwórni. Spółka ma dostarczyć na początek 4 śmigłowce Black Hawk – powiedział na antenie radiowej Jedynki  Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak.

Wojska Specjalne zakupiły 4 śmigłowce wielozadaniowe Black Hawk, których dostawcą będą PZL w Mielcu / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

PZL w Mielcu to dobre zakłady, produkt też jest sprawdzony w ponad 30 krajach na polu walki. To gwarancja tego, że Wojsko Polskie będzie korzystało z nowoczesnego sprzętu – dodał szef MON.

Mariusz Błaszczak podkreślił, że to dopiero pierwsza partia wiropłatów [dla Wojsk Specjalnych]. W ten sposób rozpoczynamy współpracę. Toczy się też przetarg związany z kupieniem wyspecjalizowanych śmigłowców dla Marynarki Wojennej. Dla mnie ważne jest to, że to polskie zakłady – PZL Mielec – wyprodukują dla Wojska Polskiego ten sprzęt – podkreślił Błaszczak (Jednak trzech oferentów, 2017-03-31).

Na podstawie informacji PR1 i MON


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.