Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Propozycja Saaba w konkursie HX

Lotnictwo wojskowe, Przemysł lotniczy, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 31 stycznia 2019

Saab, ze wsparciem szwedzkiego rządu, przedstawił Dowództwu Logistycznemu Sił Zbrojnych Finlandii swoją ofertę w konkursie na nowe wielozadaniowe samoloty bojowe HX dla Ilmavoimat (wojsk lotniczych Finlandii). Oferta sprzedaży 64 samolotów Gripen, zarówno jednomiejscowych, w wersji E, jak i dwumiejscowych F (na które dotychczas zdecydowała się tylko Brazylia), jest formalną odpowiedzią na zapytanie ofertowe klienta wysłane w kwietniu 2018.

Saab oferuje Finlandii zakup 64 wielozadaniowych samolotów bojowych Gripen, zarówno jednomiejscowych, w wersji E, jak i dwumiejscowych F / Zdjęcie: Saab

Znakomite możliwości, jakimi dysponuje Gripen, doskonale pasują do fińskich potrzeb i wymagań. Dzięki zakupowi Gripenów, Finlandia może odnowić swoją flotę samolotów wielozadaniowych bez uszczerbku dla ich liczebności. Jest to możliwe dzięki prawdziwie konkurencyjnym kosztom utrzymania w całym cyklu eksploatacji produktu. Nasza oferta wnosi istotny wkład w zdolności operacyjne fińskich sił zbrojnych – stwierdził Jonas Hjelm, starszy wiceprezes i szef działu biznesowego Aeronautics.

Jako część propozycji, Saab oferuje bogaty pakiet uzbrojenia i wyposażenia, a także niezbędny sprzęt i usługi potrzebne do obsługi samolotów, w tym program współpracy przemysłowej, którego celem jest stworzenie w Finlandii szerokich możliwości w zakresie bezpieczeństwa dostaw. Fiński przemysł będzie odpowiedzialny za obsługę techniczną, naprawy, przeglądy naprawcze i produkcję samolotów. Saab oferuje też utworzenie w Finlandii centrum wsparcia eksploatacji i rozwoju Gripena (Drugi Gripen E oblatany , 2018-11-26).

Rząd w Helsinkach zamierza wyłonić zwycięzcę programu HX w 2021 (Zapytania ofertowe w sprawie HX, 2018-04-30).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.