Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Ryanair wystartuje z Gdańska do Odessy

Lotnictwo cywilne, 17 kwietnia 2019

Ryanair poinformował o uruchomieniu nowej trasy z Gdańska do Odessy. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu (we wtorki i soboty) od 29 października 2019 i stanie się częścią zimowego rozkładu lotów irlandzkiego towarzystwa z portu lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Loty Ryanaira z Gdańska do Odessy zostaną zainaugurowane 29 października / Zdjęcie: Port  lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy 

Jesteśmy jeszcze w trakcie sukcesywnego otwierania kolejnych nowości niedawno wprowadzonego sezonu letniego z Gdańska, a linie Ryanair już wprowadzają nowe trasy sezonu zimowego. Myślę, że kierunek do Odessy będzie bardzo dobrym połączeniem, nie tylko dla latających do Gdańska obywateli Ukrainy, ale również dla mieszkańców naszego regionu, którzy chętnie odwiedzą te atrakcyjne pod względem turystycznym miasto –  powiedział prezes zarządu portu lotniczego Gdańsk Tomasz Kłoskowski.

Irlandzkie linie uruchomiły też 16 kwietnia nowe połączenie z Warszawy-Modlina do Marsylii. W letnim rozkładzie lotów Ryanaira z tego portu znajduje się 49 tras, w tym do Burgas w Bułgarii, na greckie wyspy Kretę i Korfu, do Faro w Portugalii oraz do włoskich miast Pescary, Pizy i Rimini. W tym roku Ryanair planuje przewiezienie na trasach z/do Warszawy-Modlina ponad 3 miliony pasażerów.

Lotnisko Warszawa-Modlin obsługuje obecnie ponad 3 miliony pasażerów rocznie. To port pierwszego wyboru dla warszawiaków i mieszkańców północno-wschodniej Polski. Już dziś mają do dyspozycji wiele atrakcyjnych połączeń lotniczych, z których korzystają lecąc do pracy lub na wakacje – skomentował p.o. prezesa zarządu portu lotniczego Warszawa-Modlin Leszek Chorzewski (Więcej lotów łączonych Ryanaira , 2019-04-11).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.