Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Inauguracja lotów z Modlina do Burgas

Lotnictwo cywilne, 02 lipca 2019

Ryanair zainaugurował wczoraj, 1 lipca, loty na trasie Warszawa-Modlin – Burgas. Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu, w poniedziałki i czwartki, do końca sierpnia i stanie się częścią letniego rozkładu lotów irlandzkiego towarzystwa z Polski. Według prognoz z usług linii skorzysta w tym roku 12,7 miliona pasażerów podróżujących z/do naszego kraju. 

Połączenie z Modlina do Burgas będzie realizowane 2 razy w tygodniu / Zdjęcie: Port lotniczy Warszawa-Modlin

Jesteśmy bardzo zadowoleni z poszerzenia naszej siatki połączeń z lotniska Warszawa-Modlin, w której na dzień dzisiejszy, łącznie z połączeniami czarterowymi, znajduje się 60 destynacji. Jako, że Bułgaria od kilku lat stała się bardzo popularnym kierunkiem wakacyjnym, wraz z Ryanairem ponownie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pasażerów. Życząc wspaniałych wrażeń wakacyjnych, przekazuję kolejną dobrą wiadomość. Dzięki zainstalowaniu w naszym porcie pięciu nowoczesnych bramek biometrycznych, po powrocie pasażerowie będą mogli skorzystać z automatycznej odprawy granicznej, która dzięki temu staje się szybka i łatwa – powiedział Leszek Chorzewski, p.o. prezesa zarządu portu lotniczego Warszawa-Modlin (Ryanair Sun zmienia się w Buzz, 2019-03-14, Mazowsze w sprawie lotniska w Modlinie, 2019-02-20).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.