Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy A320neo dla Kuwait Airways

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 09 września 2019

Kuwait Airways, narodowy przewoźnik Kuwejtu, odebrał pierwszy samolot A320neo (zn. rej. 9K-AKL) w zakładach Airbusa w Hamburgu. Jest on napędzany silnikami CFM International LEAP-1A i przystosowany do przewozu 12 pasażerów w klasie biznes i 122 w klasie ekonomicznej.

Pierwszy A320neo przekazany Kuwait Airways / Zdjęcie: Airbus

Dostawa najnowszego nabytku była jednym z elementów obchodów 65. rocznicy Kuwait Airways. Przewoźnik zamówił 15 samolotów A320neo, zawierając umowę w tej kwestii w 2014. W ramach modernizacji do floty kuwejckiego towarzystwa ma również trafić 8 szerokokadłubowych A330-800 (A330-800neo oblatany , 2018-11-07).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.