Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Aplikacja Lotniska Chopina

Lotnictwo cywilne, 11 grudnia 2019

Lotnisko Chopina wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pasażerów i udostępnia oficjalną i w pełni bezpłatną aplikację opracowaną z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych. Dzięki niej poruszanie się po terminalu będzie łatwiejsze i wygodniejsze niż kiedykolwiek.

Aplikacja Lotniska Chopina jest już dostępna w języku polskim, jak i angielskim. Program dostosowany do smartfonów i tabletów, które pracują na systemach iOS i Android, znaleźć można w App Store i Google Play / Zdjęcie: Lotnisko Chopina

Dzięki oficjalnej aplikacji Lotniska Chopina pasażer otrzymuje, m.in. możliwość zeskanowania karty pokładowej i natychmiastowego uzyskania informacji o swoim locie, jak również wygodnego nawigowania do odpowiedniego gate’u. Zyskuje też wygodną wyszukiwarkę lotów, gdzie wiadomości o rejsach (przylotach i odlotach) są aktualizowane w czasie rzeczywistym. Co więcej, w aplikacji można także sprawdzić numery stanowisk odprawy biletowo-bagażowej i bramek dla poszczególnych lotów.

Jest również sekcja aktualności z najświeższymi informacjami ze stołecznego portu oraz zestaw najważniejszych wiadomości – z punktu widzenia podróżujących – takich jak prawa pasażera w UE, czy informacja o zagubionym bagażu. Do tego można obejrzeć dokładną mapę, na której można wyświetlić punkty handlowe z podziałem na sklepy, gastronomię i usługi finansowe. Ale na tym nie koniec. Po kliknięciu w odpowiedni link, z poziomu menu, automatycznie można połączyć się z informacją lotniskową.

Ta aplikacja to przystępny przewodnik po naszym porcie. Z wielką radością w ręce podróżnych oddajemy funkcjonalne i przemyślane narzędzie, które zapewnia przydatne rozwiązania zamknięte w przejrzystym menu oraz intuicyjnym interfejsie – powiedział Piotr Rudzki, rzecznik prasowy Lotniska Chopina (Lotnisko Chopina rozpoczęło sezon zimowy, 2019-10-28).

Podobne rozwiązanie wprowadziły niedawno linie Emirates (Mapy lotnisk Emirates, 2019-11-18).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.