Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

LOT-em z Warszawy do San Francisco

Lotnictwo cywilne, 07 października 2019

5 sierpnia 2020 Polskie Linie Lotnicze LOT zainaugurują bezpośrednie połączenie z Warszawy do San Francisco. Będzie to 9. trasa polskiego przewoźnika łącząca Polskę ze Stanami Zjednoczonymi i 20. połączenie dalekiego zasięgu.

Loty do największej metropolii w Północnej Kalifornii będą realizowane z Warszawy cztery razy w tygodniu przez Boeingi 787 Dreamliner / Zdjęcie: Bartosz Głowacki 

Loty do największej metropolii w Północnej Kalifornii będą realizowane cztery razy w tygodniu przez Boeingi 787 Dreamliner. Rejs, w trakcie którego samolot pokona ponad 10 tys. km potrwa niespełna 12 godzin. LOT-owskie Dreamlinery będą startowały z Lotniska Chopina w poniedziałki i piątki o 11:35 i przylecą do San Francisco o 14:30. Rejsy powrotne w te same dni rozpoczną się o 16:25 i zakończą o 13:00 następnego dnia.

Natomiast we środy i soboty Dreamliner PLL LOT wystartuje z Warszawy o 17:20 i wyląduje w USA o 20:15. Z powrotem samolot wyruszy do Polski tego samego dnia o 22:10 i wyląduje o 18:45 następnego dnia.

San Francisco znajdowało się na liście naszych nowych kierunków już od dłuższego czasu, ale nieprzypadkowo zdecydowaliśmy się ogłosić to połączenie właśnie teraz. 30 września Polska oficjalnie dołączyła do programu ruchu bezwizowego […]. Wierzymy, że teraz Polacy tym chętniej zdecydują się na podróż do USA zarówno w celach turystycznych jak i biznesowych. […] od dzisiaj razem z nowym połączeniem do San Francisco LOT oferuje już 11 bezpośrednich połączeń do Stanów Zjednoczonych z Polski i z Węgier – mówi Rafał Milczarski, prezes zarządu PLL LOT (Port Daxing otwarty, 2019-09-25, LOT wystartował z Budapesztu do Seulu, 2019-09-23, LOT wystartował do Delhi, 2019-09-12).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra