Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pokaz możliwości Hero-120

Przemysł zbrojeniowy, 18 lutego 2020

Izraelska spółka UVision zaprezentowała możliwości amunicji krążącej Hero-120 dla strategicznego klienta z NATO, spełniając wszystkie stawiane przez niego surowe kryteria, w tym czas krążenia oraz dokładność trafienia w cel. Prezes UVision gen. dyw. (w st. spocz.) Avi Mizrachi, skomentował: Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników niedawnego pokazu i pozytywnej reakcji klienta, dla którego Hero-120 okazała się idealnym rozwiązaniem.

Pokaz możliwości amunicji krążącej Hero-120 / Zdjęcie: UVision

Hero-120 może przenosić wiele głowic obserwacyjnych lub bojowych, umożliwiających niszczenie pojazdów, czołgów, betonowych umocnień i siły żywej w zaludnionych obszarach miejskich lub odległych lokalizacjach, przy minimalnych stratach pobocznych.

Przy masie 12,5 kg Hero-120 przenosi ładunek o masie 3,5 kg. Silnik elektryczny poruszajacy śmigło pchające umożliwia mu przebywanie w powietrzu przez 60 min i dotarcie na dystans 40 km. Amunicja może być używana niezależnie od pory doby, w trybie kierowania autonomicznego, półautonomicznego, lub ręcznego, przy użyciu łącza informacyjnego. Unikatowym rozwiązaniem rodziny Hero jest możliwość przerwania ataku, automatyczne wyprowadzenie z nurkowania i powrót do trybu krążenia (Dwa nowe warianty JLTV , 2019-09-19).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.