Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zimowy rozkład Grupy Lufthansa

Lotnictwo cywilne, 19 października 2020

W zimowym rozkładzie połączeń 2020-2021 Grupa Lufthansa przywróci dwa połączenia z polskich lotnisk. Od 25 października 2020 samoloty linii Lufthansa umożliwią pasażerom z Rzeszowa podróż do Monachium oraz z Katowic do Frankfurtu.

/ Zdjęcie: Grupa Lufthansa

Oferując 170 cotygodniowych rejsów z siedmiu miast Lufthansa Group daje pasażerom z wielu regionów Polski dostęp do siatki dogodnych połączeń oferowanych w naszych portach przesiadkowych. Zapewniamy możliwość odbycia wygodnej i bezpiecznej międzynarodowej podróży dla wszystkich tych, dla których mobilność w obecnych czasach jest niezbędna do dalszego rozwoju ich przedsiębiorstw – powiedział Frank Wagner, Country Manager Grupy Lufthansa w Polsce.

Przywrócenie połączenia między Rzeszowem a Monachium to restart dla przewoźnika na Podkarpaciu po odwołaniu zakazu wykonywania międzynarodowych rejsów pasażerskich w czerwcu 2020. W porcie lotniczym w Jasionce rejsy będą wykonywane od 25 października we czwartek, piątek i niedzielę, a po 29 października – w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki i soboty.

Od 25 października samoloty Lufthansy wystartują także z katowickiego lotniska w Pyrzowicach. Początkowo pasażerowie będą mieli dostęp do 5 cotygodniowych połączeń z Frankfurtem – w poniedziałki, wtorki, środy, piątki i soboty. Od 16 listopada 2020 liczba rejsów zostanie dodatkowo zwiększona do 9 dzięki czterem nowym połączeniom w poniedziałki, środy, czwartki i piątki (Lufthansa wraca do Katowic, 2020-10-09).

Oprócz tego z Gdańska pasażerowie będą mogli udać się w podróż jednym z 11 cotygodniowych rejsów do Frankfurtu (Lufthansa) lub jednym z 10 do Monachium (Lufthansa), a podróżni z Krakowa mają do dyspozycji 14 cotygodniowych połączeń do Frankfurtu (Lufthansa), 13 do Monachium (Lufthansa) oraz po 4 do Dusseldorfu (Eurowings) i do Zurychu (Swiss),

Na pasażerów z Poznania czeka 10 cotygodniowych rejsów do Frankfurtu (Lufthansa) i 7 do Monachium (Lufthansa), z Wrocławia – 14 cotygodniowych połączeń do Frankfurtu (Lufthansa), a podróżni z Warszawy mogą wybrać każdy z 14 rejsów do Frankfurtu (Lufthansa) lub 11 do Monachium (Lufthansa), a ponadto 6 do Brukseli (Brussels Airlines), 7 do Wiednia (Austrian Airlines) oraz 5 do Zurychu (Swiss, Swiss wracają do Wrocławia, 2020-10-02).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.