Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Swiss wracają do Wrocławia

Lotnictwo cywilne, 02 października 2020

Z wrocławskiego lotniska znowu polecimy do Zurychu. Przewiduje to zimowy rozkład lotów. Połączenie obsługiwać mają linie Swiss od 26 października, czyli od dnia, w którym zacznie obowiązywać zimowy rozkład lotów.

Samoloty Swiss będą latały na trasie Wrocław-Zurych dwa razy w tygodniu / Zdjęcie: Port lotniczy Wrocław

Samoloty do Zurychu będą latały dwa razy w tygodniu: w poniedziałki (start z Wrocławia o godz. 18:35) i piątki (start z Wrocławia o godz. 12:35). Podróż potrwa półtorej godziny. Wyloty z Zurychu do Wrocławia zaplanowane są w poniedziałki o 16:10, natomiast w piątki o 9.55 (Praktyki zawodowe w Swiss, 2020-07-10).

To świetna informacja, ponieważ zdążyliśmy przywyknąć do Zurychu i jego brak był odczuwalny. Mamy nadzieję, że zainteresowanie będzie wysokie. To połączenie cieszy się największym zainteresowaniem wśród osób podróżujących służbowo oraz wśród osób odwiedzających rodzinę w Szwajcarii. Na przykładzie lotów do innych hubów widzimy, że połączenia biznesowe mają szansę zostać na dłużej pomimo pandemii SARS-CoV-2 – mówi Dariusz Kuś, prezes portu lotniczego Wrocław.
– dodaje.

Wśród połączeń sieciowych w zimowym rozkładzie lotów z Wrocławia znajdą się także: Frankfurt (Lufthansa, loty realizowane 2 razy dziennie), Dusseldorf (Eurowings, 4 razy w tygodniu: poniedziałki, środy, czwartki i niedziele), Amsterdam (KLM, codziennie oprócz wtorków i sobót) oraz Warszawa (3 razy dziennie) i Budapeszt (PLL LOT, raz w tygodniu: w poniedziałki). Łącznie z Zurychem daje to 6 kierunków w tej grupie (LOT wystartował z Wrocławia do Budapesztu, 2020-08-24).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.