Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zimowe trasy z Gdańska

Lotnictwo cywilne, 27 października 2020

W rozkładzie lotów zima 2020/21 z Portu Lotniczego Gdańsk znalazło się 58 połączeń do 48 miast w 15 krajach. W siatce znalazła się większość dotychczasowych połączeń regularnych.

W ofercie gdańskiego lotniska znalazło się ponad 20 bezpośrednich połączeń do krajów skandynawskich, w tym 11 kierunków do Norwegii / Zdjęcie: Szymon Wolan

Bardzo popularne są nadal podróże do Wielkiej Brytanii i Irlandii. Londyn to wciąż kierunek numer jeden dla pasażerów latających z Gdańska. Podróże na Wyspy Brytyjskie pozostały w siatce połączeń pomimo wprowadzonego obowiązku 14-dniowej kwarantanny dla przyjeżdżających do Wielkiej Brytanii i ogłoszenia najwyższego stopnia zagrożenia epidemicznego w Irlandii. 
Dzięki wypracowanej przez lata siatce połączeń, opartej na potencjale lotniska na poszczególnych rynkach, oferujemy naszym pasażerom zimowy rozkład lotów znany im w większości z lat poprzednich, oczywiście uwzględniając zmniejszenie częstotliwości na niektórych lotach. Te ograniczenia są niewielkie, porównując się do innych portów lotniczych w Polsce, a także biorąc pod uwagę skalę cięć w lotach, jakich dokonują linie lotnicze w Europie – powiedziała kierownik działu analiz ekonomicznych i marketingu portu lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy Iwona Tomczyńska.

W zimowej ofercie Wizz Air znalazły się 33 trasy z Gdańska do: Aberdeen, Alesund, Bergen, Billund, Bodo, Charkowa, Doncaster-Sheffield, Dortmundu, Edynburga, Eindhoven, Göteborga, Hamburga, Haugesund, Kijowa-Żulan, Kolonii-Bonn, Larnaki, Liverpoolu, Londynu-Gatwick, Londynu-Luton, Lwowa, Malmö, Mediolanu-Bergamo, Odessy, Oslo-Gardermoen, Oslo-Torp, Paryża-Beauvais, Rejkiawiku-Keflaviku, Stavanger, Sztokholmu-Skavsty, Tromso, Trondheim, Turku i Zaporoża. Dodatkowo przewoźnik planuje od początku grudnia zwiększyć częstotliwość kursowania na części skandynawskich tras. 

Oferta Ryanaira obejmuje 17 połączeń do: Birmingham, Bristolu, Cork, Dublina, Edynburga, Göteborga, Hamburga, Krakowa, Leeds-Bradford, Londynu-Stansted, Manchesteru, Mediolanu-Bergamo, Odessy, Oslo-Torp, Pafos, Sztokholmu–Skavsty i na Maltę.

W siatce PLL LOT znalazły się loty do Warszawy i Krakowa, zaś linii Norwegian Oslo-Gardermoen i Kopenhaga. Oferta KLM obejmuje rejsy do Amsterdamu, SAS do Kopenhagi, zaś Lufthansy do Frankfurtu.

W zimowej ofercie lotów z Gdańska znalazły się też rejsy czarterowe do Turcji i Egiptu. 
Wraz z wprowadzeniem przyszłorocznego letniego rozkładu lotów mają wrócić połączenia do Barcelony i Alicante w Hiszpanii, Aten w Grecji i Bari we Włoszech (UPS w Gdańsku, 2020-10-21).

Na podstawie informacji Marcina Sigmunda


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.