Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Egzotyczne destynacje Air France

Lotnictwo cywilne, 12 stycznia 2021

Od wiosny linie Air France rozpoczynają loty do Gujany Francuskiej i na Wyspę Reunion z lotniska Charlesa de Gaulle’a (CDG) w Paryżu. Oznacza to wygodniejsze podróże dla pasażerów z Polski, bez konieczności zmiany lotniska w Paryżu.

W sezonie lato 2021 liczba lotów narodowego przewoźnika Francji do Departamentów Zamorskich wzrośnie w sumie do 56 tygodniowo / Zdjęcie: Port lotniczy Pointe-à-Pitre

Nowe połączenia będą uzupełnieniem dotychczasowej oferty linii z wylotem z lotniska Paryż-Orly. Podobną zmianę Air France zastosowały w przypadku połączeń na dwie karaibskie wyspy – Gwadelupę i Martynikę, dokąd od grudnia 2020 można podróżować nie tylko z Orly, ale również z CDG. Jest to dobra informacja zwłaszcza dla pasażerów lecących z przesiadką w stolicy Francji (w tym podróżnych z Polski), którzy udając się do wspomnianych destynacji teraz nie muszą zmieniać lotniska w Paryżu.

W sezonie lato 2021 liczba lotów Air France do Gujany Francuskiej, Reunion, Martyniki i Gwadelupy, które są Francuskimi Departamentami Zamorskimi wzrośnie do 56 tygodniowo, z czego 24 połączenia będą realizowane z paryskiego lotniska CDG. Loty będą wykonywane przez Boeingi 777-200/-300 w konfiguracji trzyklasowej.

Francuski przewoźnik zaoferuje od 2 kwietnia br. 10 bezpośrednich lotów tygodniowo do Gujany Francuskiej (Cayenne), w tym 7 z lotniska Orly i 3 (środa, piątek, niedziela) z CDG, a od 6 kwietnia br. – 14 bezpośrednich lotów tygodniowo do Saint-Denis de La Réunion (po 7 z lotniska Paryż-Orly i Paryż-Charles de Gaulle).

Oprócz tego wykonywanych będzie 18 bezpośrednich lotów tygodniowo na Gwadelupę (Pointe a Pitre) – 11 z Orly i 7 lotów z CDG oraz 14 bezpośrednich lotów tygodniowo na Martynikę (Fort de France) – po 7 z Orly i CDG (CDG gotowy do transportu szczepionek , 2020-12-07, Zimowa oferta Air France / KLM, 2020-10-05).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.