Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

PLL LOT wystartowały do Dubaju

Lotnictwo cywilne, 28 września 2021

Polskie Linie Lotnicze LOT zainaugurowały bezpośrednie połączenie z Warszawy do Dubaju. Pierwszy samolot na trasie Warszawa – Dubaj wystartował z Lotniska Chopina 26 września o 7:40.

Połączenie między Warszawą a Dubajem będzie dostępne do końca marca 2022 / Zdjęcie: Lotnisko Chopina

Loty będą odbywać się trzy razy w tygodniu: w niedziele, poniedziałki i czwartki. Rejsy wykonywać będą samoloty Boeing 737. Lot do największego miasta w ZEA potrwa ok. 6 godzin.

Nowe bezpośrednie połączenie LOT-u to doskonała okazja dla przedsiębiorców do nawiązania nowych kontaktów gospodarczych, podczas tegorocznej Wystawy Expo, która rozpoczyna się 1 października i potrwa do 31 marca 2022. Podczas Expo Polska zorganizuje niemal 1000 wydarzeń związanych z naszym krajem. Połączenie to stanowi też ciekawą propozycję do podróży turystycznych do miasta, które w ciągu ostatnich lat stało się jednym z najczęściej odwiedzanym przez turystów miejscem na świecie.

 – Oprócz potencjału biznesowego, jest to znakomite połączenie dla osób szukających zimą słońca i jestem przekonany, że będzie bardzo popularne wśród naszych turystów. Zachęcam podczas wizyty w Dubaju do odwiedzenia wystawy Expo, a na niej polskiego pawilonu – powiedział Krzysztof Moczulski, rzecznik prasowy PLL LOT (Rekordowy lipiec na Lotnisku Chopina, 2021-08-20, Szersza współpraca PLL Lot i Amadeus, 2021-07-22).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.