Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

BAE Systems zmodernizuje KF-16

Lotnictwo wojskowe, 31 lipca 2012

Korea południowa wybrała BAE Systems USA, jako głównego wykonawcę programu modernizacji 134 myśliwców KF-16. Wartość kontaktu oszacowano na 1,05 mld USD.

KF-16 jest koreańską wersją F-16 zbudowaną na licencji Lockheed Martina. W latach 1994-2004 w KAI zmontowano i wyprodukowano 128 myśliwców KF-16C/D Block 52 (12 F-16 wyprodukowano w USA) / Zdjęcie USAF

W rywalizacji o koreański kontrakt Brytyjczycy pokonali Lockheed Martina. Zmodernizowany KF-16 otrzyma nowy centralny komputer misji oraz systemy operacyjne, które pozwolą na współpracę z Boeingami F-15K (Dostawy F-15K dla Korei, 2011-06-04) i najnowszymi samolotami USAF. Modernizacja radarów ma zostać powierzona innemu przedsiębiorstwu, poinformowała koreańska Agencja Zamówień.

W październiku Korea Południowa ma wyłonić dostawcę 60 myśliwców wielozadaniowych. O zlecenie ubiegają się Boeing (F-15SE), Lockheed Martin (F-35A) i EADS (Eurofighter), (Trzy oferty dla Korei, 2012-06-18).Wartość tego kontraktu szacuje się na ok 7 mld USD.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.