Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Autor: Grzegorz Sobczak

O 8:55, wraz z przylotem samolotu z Oslo Rygge, we Wrocławiu ruszyła pierwsza polska baza Ryanaira. Dla wrocławskiego lotniska to duże wydarzenie, Jest to pierwsza baza Ryanaira w Polsce. Dla podróżnych oznacza to, na początek, siedem nowych połączeń. Wrocław jest drugą bazą irlandzkiego przewoźnika w tej części Europy, a dzięki niej linia oferuje z Wrocławia rekordową liczbę 22 kierunków.

Salut dla Boeinga 737-800 linii Ryanair, który przyleciał z Oslo Rygge do Wrocławia / Zdjęcie: Port Lotniczy Wrocław

Pierwsza w Polsce baza operacyjna linii Ryanair oficjalnie rozpoczęła działalność 28 marca, wraz z przylotem samolotu z Oslo. Był salut wodny, szampan, tort i tańce.

Wrocław dołączył do grona 45 baz operacyjnych jednego z największych tanich przewoźników w Europie. Wrocławskie lotnisko będzie jednocześnie drugą po Kownie bazą operacyjną Ryanaira w Europie Środkowo-Wschodniej. - Biorąc pod uwagę nowoczesną infrastrukturę, jaką dysponujemy po otwarciu nowego terminalu, dogodne położenie i łatwy dojazd, Wrocław ma szansę stać się jednym z najatrakcyjniejszych portów lotniczych w tej części kontynentu - mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Porcie Lotniczym Wrocław.


Skrzydlata Polska - 04/2012
Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.