Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Autor: Grzegorz Sobczak

23 marca br. Jak-40, n/b 044, odbył swoją ostatnią podróż z 1. Bazy Lotnictwa Transportowego na warszawskim Okęciu do parku plenerowego Muzeum Wojska Polskiego. To ostatni z samolotów tego typu, które do niedawna służyły w 36. Specjalnym Pułku Lotnictwa Transportowego.

Najbardziej spektakularny etap demontażu Jaka-40 - zdjęcie kadłuba ze skrzydeł / Zdjęcie: archiwum Skrzydlatej Polski

W nocy z 22 na 23 marca, rozmontowany na części samolot został przetransportowany z Okęcia ulicami Warszawy. Jego ponowny montaż na terenie Muzeum Wojska Polskiego trwał do niedzieli 25 marca. Oficjalna prezentacja nastąpi w Noc Muzeów, 19-20 maja br.


Skrzydlata Polska - 04/2012
Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.