Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Przygotowania pod nowe Virginie

Marynarka wojenna, 03 lipca 2013

General Dynamics Electric Boat (GDEB) otrzymało zlecenie na zabezpieczenie materiałów do budowy trzech nowych OP typu Virginia.

Budowa okrętów typu Virginia, których dotyczy ogłoszone zlecenie, ma rozpocząć się w latach 2014-2015. Na zdjęciu USS California (SSN 781), zwodowana w 2010 i wprowadzona do służby rok później / Zdjęcie: US Navy

Zlecenie, którego wartość sięga 208,6 mln USD, zostało anonsowane pod koniec czerwca. W ramach jego realizacji, GDEB zostało zobowiązane do zabezpieczenia materiałów niezbędnych do budowy 3 nowych OP typu Virginia, SSN-793, SSN-794 i SSN-795. Chodzi przede wszystkim o elementy zespołów napędowych, instalacji elektrycznych i kadłubów jednostek.

Prace mają zostać zrealizowane do 1 grudnia br. Warto zaznaczyć, że omawiane zlecenie stanowi jedynie rozwinięcie większego wieloletniego kontraktu na zabezpieczenie przez GDEB bazy materiałowej pod budowę kolejnych OP typu Virginia (4,6 mld USD na OP, 2013-01-04).

Zostało ono ogłoszone jeszcze w 2012. Jego początkowa wartość wynosiła 78 mln USD. Wraz z omawianym zleceniem, wielkość ta wzrosła do 595 mln USD.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.