Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe trasy Wizz Air z Polski

Lotnictwo cywilne, 03 lipca 2013

Węgierski przewoźnik niskokosztowy Wizz Air ogłosił dziś uruchomienie nowych tras z Polski. Za pośrednictwem linii będzie można także rezerwować hotele.

Flota Wizz Air składa się obecnie z 45 samolotów Airbus A320, o pojemności 180 miejsc / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

31 października zainaugurowane zostaną połączenia z Warszawy i Katowic do Hurghady w Egipcie. Oprócz tego, z tych samych portów można będzie polecieć do Grenoble.

Dodatkowo rozpoczną się loty z Poznania do Mediolanu-Bergamo. W ramach rozwoju kierunków wschodnich startuje nowe połączenie między Warszawą i Charkowem. Loty te będą się odbywały 2 razy w tygodniu. Przewoźnik liczy na zainteresowanie ze strony klientów biznesowych.

Nieco wcześniej, od początku października, dostępne będą pakiety, pozwalające na dostęp do lotów Wizz Air połączonych z ofertą zakwaterowania w ponad 30 tys. hoteli. Wizz Tours będzie operatorem działającym całkowicie za pośrednictwem Internetu. Jako pierwsi będą mogli skorzystać z tego udogodnienia podróżni z Polski i Węgier.

Flota Wizz Air składa się obecnie z 45 samolotów Airbus A320, o pojemności 180 miejsc. Wykonują one loty z 17 baz w Europie, obsługując ponad 280 tras, łączących 94 destynacje w 34 krajach (12-procentowy wzrost Wizz Aira, 2013-01-10).

Siatka połączeń Wizz Air z Polski obejmuje 85 tras W 1. kwartale br. Wizz Air przewiózł prawie 847 tys. pasażerów na trasach z / do naszego kraju (Ryanair przewoźnikiem nr 1 w Polsce , 2013-07-03).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.