Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Bez komornika w PHO

Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, Wojska lądowe, 06 grudnia 2013

Według PHO, Sąd Arbitrażowy i XXV Wydział Cywilny SO w Warszawie nie orzekły o wypłacie wynagrodzenia dla Nobletime Holdings w sprawie dotyczącej dostawy 204 WZT-3 dla Indii.

Według informacji przekazanych przez przedstawicieli PHO, zarówno w Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, jak i XXV Wydziale Cywilnym Sądu Okręgowego w Warszawie nie toczy się postepowanie z roszczenia Nobletime Holdings dotyczące wynagrodzenia należnego od PHO (byłego Bumaru). W związku z tym nie zapadł wyrok zasądzający na rzecz Nobletime Holdings reprezentowanego przez Davindera Dogrę rzekomych roszczeń na ponad 30 mln USD. Analiza dodatkowych dokumentów wskazuje, że obecnie nie ma podstaw do egzekucji takiej kwoty od PHO (Komornik w byłym Bumarze, 2013-10-29).

PHO prowadzi dalsze rozmowy na temat realizacji kontraktu na dostawę 204 WZT-3 dla Indii. W przyszłym tygodniu delegacja PHO będzie je kontynuować w Indiach.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.