Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejny test Buławy

Marynarka wojenna, 10 września 2014

Dziś spod wody Morza Białego z okrętu podwodnego Władimir Monomach została wystrzelona rakieta balistyczna Buława. Test został uznany za udany.

Zdjęcie: Flota Północna WMF

Dziś z pokładu atomowego okrętu podwodnego projektu 955 (Boriej) K-551 Władimir Monomach została wystrzelona międzykontynentalna rakieta balistyczna (MBR) Buława (Buławy do przeglądu, 2013-09-17). Okręt znajdował się pod powierzchnią Morza Białego. Rakieta poleciała w kierunku poligonu Kura na Kamczatce. Makiety głowic bojowych trafiły w wyznaczone cele z wymaganą dokładnością.

Test został zrealizowany w ramach prób państwowych okrętu podwodnego Władimir Monomach (Władimir Monomach zwodowany, 2012-12-30). Start rakiety obserwowali członkowie komisji certyfikacyjnej. Według MO FR, ocenili oni pracę załogi i działanie systemów okrętu bez zastrzeżeń. Okręt ma wejść do składu WMF w grudniu br.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.